Mythia - Szétszakadó valóság
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórumos urban fantasy szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A Sötétség Kultusza

Go down 
SzerzőÜzenet
A Vándor
Admin
A Vándor


Hozzászólások száma : 88
Join date : 2011. Jan. 11.

A Sötétség Kultusza Empty
TémanyitásTárgy: A Sötétség Kultusza   A Sötétség Kultusza I_icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 1:56 pm

A Sötétség Kultusza
(Kalandfolyam)


"Egy különös alak sétál végig a sikátoron, majd megáll, és felpillant. Fekete, bokáig érő ballonkabátot, fekete farmert, fekete csizmát, és egy fekete kapucnis pulóvert visel. A pulóver csuklyája mélyen felhúzva. A sötétben nem látszik arcának egyetlen millimétere sem, ám szemei vörösen világítanak.
- Milo, ne bújócskázz, nem szeretem azt a játékot. - Mondja kissé rekedtes hangján.
Az egyik kuka mögül egy hórihorgas, vékony testalkatú férfi lép ki. Barna ballonkabátot, fehér pólót, kék farmert és tornacipőt visel, fején kalap.
- Mester, bocsáss meg, de nem akartam megkockáztatni, hogy meglássanak.
- Rendben van Milo, semmi probléma. Ulysses itt van.
- Megérkezett?
- Bár bolond átment Mythiára, és gyakorlatilag visszahozták magukkal.
- Kik voltak azok?
- Valami nyomozó. Azt hiszem a neve Beckett.
- Őt ismerem.
- Meg valami lecsúszott kommunista rakodómunkás. Mc'Calahan, vagy ki.
- És Tyranos gyermeke utánuk jött?
- Igen. Kiadtam neki parancsba, hogy okozzon minél nagyobb felfordulást a városban, de ne jöjjenek rá a halandók, hogy ki vagy mi teszi a szörnyűségeket.
- Nem maradnak túlélők?
- Nem. Nos, Milo, a te feladatod a következő. Lelkemnek egy aprócska részét neked adom... Viszont így is sokkal erősebb leszel az új hullámnál.
- Igen Mester... - Az újságíró arcán halvány mosoly jelenik meg. - És mi lesz a feladatom?
- Öld meg az összes felébredő fénylényt, paladint, vérfarkast. A mágusokat csak akkor, ha muszáj. Ugyanez igaz a tündérekre.
- Értem, Mester.
- Milo...
- Igen, Mester?
- Több mint háromezer éves vagyok. De ez alatt a háromezer év alatt egyszer sem fogadtam el a kudarcot.
- Értem, Mester.
A fekete ruhás figura odasétál az újságíróhoz, és lassan felemeli a kezét. Tenyerében vöröslő energia kezd manifesztálódni, egészen addig, míg teniszlabda méretűvé nem növekszik, majd a gömböt lassan beletolja Milo Reagen mellkasába. Ez után egy tizedmásodperc alatt mögötte terem, és tenyerével szorítja el az újságíró torkából felszakadó halálsikolyszerű üvöltést. Milo lassan megnyugszik, és ránéz a mesterére.
- Tedd a dolgod, Milo!
- Igen mester...
Ezzel a fekete ruhás alak szó szerint füstté válik, és eltűnik. Az újságíró még pár másodpercig bámul oda, ahol pár másodperce még a Mester állt, majd hátat fordít, és elindul. Arcán farkasvigyor terül el."


A Sötétség Kultusza a Mythia fórumos szerepjáték első kalandfolyama. Összesen hat fejezetből fog állni, melyből az első most kezdődik...

Az első fejezet mind Darkmouthban, mind Mythián egyszerre játszódik, és a játékosoknak igen nagy befolyást enged a történetre.
Darkmouthban egy különös lény kezdi tizedelni a lakosságot, brutális kegyetlenséggel, és közben egyre többen járnak egy bizonyos Sanctum Nocturnisba. A szekta egyre több hívet szerez.
Mythián pedig rendezni kell az erőviszonyokat, mivel a különböző csoportok, kik még mindig ott tartózkodnak (Tyranos Népe{Sötétség}, a Minotauruszok{Fény}, a Kentaurok{Fény}, az Elementálok{Mágusok}, a Kimérák{Sötétség} és a Manók{Tündérek}), úgy döntöttek, hogy saját mestereiknek szerezzék meg a Legnagyobb Kaput. Szinte már háború indulhat...
A Mythiára való átjutáshoz nem kell mythiainak lenni, halandó karakterek is átléphetnek oda, hogy az általuk választott csoporto(ka)t támogassák.





Az első fejezet címe:

Kalandorok Krónikái
Vissza az elejére Go down
https://mythia.hungarianforum.net
 
A Sötétség Kultusza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vízköpők: Brutalitás és vadság (Sötétség)
» Vérszívók: Az éjszaka ragadozói (Sötétség)
» Árnylények: A pokol örökösei (Sötétség)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mythia - Szétszakadó valóság :: Általános (OOC) :: Hírek, Kérdések és Pályázatok-
Ugrás: