Mythia - Szétszakadó valóság
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórumos urban fantasy szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jason Beckett

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jason Beckett

Jason Beckett


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2011. Jan. 17.
------------------ : ------------

Természetfeletti állapot : Fénylény (1. szint)


Jason Beckett Empty
TémanyitásTárgy: Jason Beckett   Jason Beckett I_icon_minitimeHétf. Jan. 17, 2011 10:02 pm

Név: Beckett, Jason
Nem: Férfi
Kor: 24
Foglalkozás: Rendőrnyomozó

Jellem:
Jason igyekszik a becsület megtestesült szobrává válni, ez több-kevesebb sikerrel működik is. Másokkal szemben többnyire őszinte, csak jó okkal mond valótlant, ám önmagának képes szemrebbenés nélkül hazudni, hogy bizonyos dolgokat könnyebben fel tudjon dolgozni. Igazságos, megbízható, bátor, ám bátorsága, kombinálva hirtelen haragjával, néha bajba keveri.

Külső:
Kimondottan jóképű, hosszúkás arcú, barna szemű fiatalember. Arcát szőkésbarna, középhosszú haj keretezi. Nagyjából 180-185cm magas, szálkás izmú figura. Amikor nem a rendőri egyenruháját viseli, fekete acélbetétes bakancsot, sötétkék farmert, az épp keze ügyébe akadó pólót, és egy barna, kopott bőrkabátot hord.

Előtörténet:
Hogy ki vagyok én? Egy szimpla, átlagos fickó. Jason. Jason Beckett. Nemrég végeztem a Rendőrakadémián, évfolyamelsőként, és két hete álltam munkába a Darkmouth-i kapitányságon, mint nyomozó. Hogy mi volt velem korábban? Végülis elmondhatom. 24 évvel ezelőtt láttam napvilágot, Londonban. Apám, Daniel Beckett rendőrként dolgozott, anyám Sarah doktornő volt valamelyik helyi kórházban. A gyerekkorom eseménytelenül telt, teljesen átlagos volt, egészen 17 éves koromig. Akkor fordult a feje tetejére a világ. Anyám épp vásárolgatott a sarki kisboltban, mikor egy rosszarcú fickó is betért oda. Hamar előkerült egy stukker, és kezdődött az ordibálás, pánik, meg a bolti rablások összes velejárója. Nem tudom pontosan, hogyan történt, de eldördült a fegyver, anyám pedig holtan esett össze. Ez után döntöttem úgy, hogy rendőr leszek, hogy az összes rohadékot rács mögé vághassam. Apám nem bírt a városban maradni, környezetváltozásra volt szüksége, ekkor költöztünk át Darkmouth városába. Teltek-múltak az évek, és végül valóban rendőr lettem. Jelenleg a belvásorban lakok, egy utcában a kapitányságommal, egy aprócska, 2. emeleti albérletben. Épp valami hülye vígjátékot nézek és... csörög a telefon, bocsi, de ezt fel kell vennem.
Vissza az elejére Go down
A Vándor
Admin
A Vándor


Hozzászólások száma : 88
Join date : 2011. Jan. 11.

Jason Beckett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jason Beckett   Jason Beckett I_icon_minitimeHétf. Jan. 17, 2011 10:06 pm

Üdv!
Tetszik az előtörténeted, nagyon bejön a hangulata!
Jó játékot kívánok!
Vissza az elejére Go down
https://mythia.hungarianforum.net
 
Jason Beckett
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jason Beckett lakása a Belvárosban

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mythia - Szétszakadó valóság :: Általános (OOC) :: Karakterlapok és előtörténetek-
Ugrás: