Mythia - Szétszakadó valóság
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórumos urban fantasy szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A Shining Manhood luxusyacht

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Jackson Mc'Calahan

Jackson Mc'Calahan


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2011. Jan. 18.
------------------ : ------------

Természetfeletti állapot : Paladin (1. szint)


A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Shining Manhood luxusyacht   A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 2:00 pm

-Azt meg hogy??? 20 Perce hívtalak, és motorcsónakot se hallottam... Amúgy itt vagyunk a fedélközben, a konyha folyosójánál. Itt van egy rakat hulla is.
Leteszi a telefont, előszedi Pókmacsekot a táskából, hogy ő is körülnézhessen.
Vissza az elejére Go down
Jason Beckett

Jason Beckett


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2011. Jan. 17.
------------------ : ------------

Természetfeletti állapot : Fénylény (1. szint)


A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Shining Manhood luxusyacht   A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 2:13 pm

Rövid keresgélés után megtalálja az említett helyet. Képtelen nem észrevenni, hogy Jack kicsit megváltozott legutóbbi találkozásuk óta. Szemei fehéren világítanak, és a haja is hófehér. Egy pillanatra bamba kifejezés ül ki az arcára, majd összeszedi magát, és megrántja a vállát, elvégre vele is furcsa dolgok történnek, biztos Jack-nek is elmondta a Vándor, hogy mi a helyzet. Inkább körülnéz a mészárlás helyszínén, majd miután ezzel végzett odafordul Jack-hez.
- Elhiszem, hogy nagyon jó lehet így, de nem akarsz visszaváltozni? Elég feltűnő vagy így.
Vissza az elejére Go down
Jackson Mc'Calahan

Jackson Mc'Calahan


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2011. Jan. 18.
------------------ : ------------

Természetfeletti állapot : Paladin (1. szint)


A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Shining Manhood luxusyacht   A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 2:18 pm

-Meg se lepődsz? Amúgy nem tudom, hogy kell... Na, ezek a disznók támadtak meg minket. Amikor a szörny elmenekült, a maradékuk egyszerűen összeesett és meghalt. Azért hívtalak, mert nem tudom, mit kéne csinálni...
Vissza az elejére Go down
Jason Beckett

Jason Beckett


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2011. Jan. 17.
------------------ : ------------

Természetfeletti állapot : Fénylény (1. szint)


A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Shining Manhood luxusyacht   A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 2:33 pm

~ Szóval meghaltak, mikor elment a szörny. Nyilván összefügg a kettő. ~
Egyelőre lövése sem volt, hogy mit mondjon a kultistákról, viszont leesett neki, hogy Jack nem találkozott a Vándorral.
- Nem lepődök meg, mivel velem is hasonló dolog történt.
Nagy levegőt vesz, aztán folytatja.
- Miután megtaláltuk a kislányt annak a hülye kapunak a túloldalán, másnap elmentem a kapitányságra jelenteni. Közben valami furcsa érzés tört rám, és felszaladtam a tetőre, ott pedig átváltoztam valamivé. Ekkor megjelent egy fickó, és elmondta, hogy volt valami Mythia nevű világ, aminek a lakói átmenekültek hozzánk, és embernek álcázták magukat, a kapukat meg lezárták. Itt, Darkmouthban valamiért elkezdett átszivárogni az energia és ettől lettünk ilyenek, mert a bennünk levő Mythia-i vér felébredt. Csak nyugodj meg, és koncentrálj az emberi külsődre. Akkor ismét a régi leszel. Legalábbis látszólag.
Vissza az elejére Go down
Jackson Mc'Calahan

Jackson Mc'Calahan


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2011. Jan. 18.
------------------ : ------------

Természetfeletti állapot : Paladin (1. szint)


A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Shining Manhood luxusyacht   A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 2:37 pm

Akármekkora marhaságnak tűnik, amit Beckett mond, Jackson megpróbálkozik lenyugodni és régi, szakadtabb külsejére gondolni. Ennek köszönhetően valóban érzi, hogy valamelyest csökken testében az erő, és a pulzusa is lecsökken 200-ról 100-ra percenként.
-Azt mondod, te is ilyen fényszemű lettél? Akkor már értem, miért voltál itt olyan hamar. Teleport? Repültél? Mit tudunk még?
Vissza az elejére Go down
Jason Beckett

Jason Beckett


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2011. Jan. 17.
------------------ : ------------

Természetfeletti állapot : Fénylény (1. szint)


A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Shining Manhood luxusyacht   A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 2:51 pm

- Gratulálok - mondja, miután Jack visszaváltozott - nekem kicsit több időbe telt lenyugodnom. Egyébként én nem egészen ilyenné váltam, és a kérdésedre válaszolva: repültem. De nekem vannak szárnyaim is, úgyhogy nem tudom, hogy te képes vagy-e rá.
Fogalma sincs mit mondhatna még a témával kapcsolatban, aztán eszébe ötlik, amit a Vándor mondott a két frakcióról.
~ Vajon Jack melyikbe tartozik? ~
Nem tudja, de reménykedik benne, hogy egy oldalon állnak.
Vissza az elejére Go down
Jackson Mc'Calahan

Jackson Mc'Calahan


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2011. Jan. 18.
------------------ : ------------

Természetfeletti állapot : Paladin (1. szint)


A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Shining Manhood luxusyacht   A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 2:54 pm

-Figyelj, várjuk meg az erősítést, és találjunk ki valami hihető sztorit, míg ideérnek. Szerintem a gyilkos-öngyilkos vallási fanatikusok sztori bejöhet...
//Szerintem írj még egyet, aztán hagyjuk abba, folytassuk, ha lesz a Portál is, mert eléggé szükségünk lenne rá, nem?//
Vissza az elejére Go down
Jason Beckett

Jason Beckett


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2011. Jan. 17.
------------------ : ------------

Természetfeletti állapot : Fénylény (1. szint)


A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Shining Manhood luxusyacht   A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 3:11 pm

- Talán bejöhet, de én nem tudok róla, hogy a városban bármiféle szekta lenne. Idefele jövet értesítettem mindenkit, de azt mondtam, hogy csak felhívtál engem, hogy történt itt valami. Nem tudnám megmagyarázni, hogy mit keresek itt. Ha látott valaki, amíg fénylett a szemed, akkor mond neki, hogy a hajón történtek miatt sokkot kapott és halucinált. Ha pedig elkísérsz a hajó orrába megláthatod, hogy én hogy festek.
Mondja, közben elindul. Mire az orrba ér, már a hátizsákjába gyömöszölte pólóját. Leveteti emberi álcáját, széttárja ébenfekete szárnyait, majd elrugaszkodik, és elrepül a yacht-ról.
Vissza az elejére Go down
A Portál

A Portál


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Jan. 17.

A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Shining Manhood luxusyacht   A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 5:46 pm

//Mindeközben a fedélközben//

Jonathan mindeközben furcsán kezdi érezni magát... Bőre mintha bizonyos pontokon lángolna, torka kiszárad, több helyen is viszketni kezd, és forróság önti el a testét. Olyan, mintha nagyon nem lenne rendben semmi. Szédülés fogja el, és térdei rohamos ütemben kezdenek elgyengülni, és valami fura érzés lesz úrrá a bűvészen, mintha a világ kifacsarodni készülne körülötte... Fejében különös hangokat kezd hallani, férfiak és nők beszélnek hozzá időn, téren és dimenziókon túlról.
~Arcania... Menj Arcaniába! Ott a helyed! Menj Arcaniába, és mindent megértesz!~
Vissza az elejére Go down
Jonathan Taylor

Jonathan Taylor


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2011. Jan. 17.
------------------ : ------------

Természetfeletti állapot : Mágus (1. szint)


A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Shining Manhood luxusyacht   A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 5:52 pm

Jonathan úgy érzi, kezdi elveszíteni a fogást. Annyi minden történt az elmúlt órában... Most jönne ki rajta a sokk? Már hallucinál? Kezdi elveszíteni az eszét? Bőrét vakarja és leül egy sarokban, ahol reméli, hogy senki nem fogja meglátni.
-Arcania? Mi a fene.... - mondja hangosan - Hagyjatok békén! Nem vagytok valóság!
Szemeit erősre zárja, rázza a fejét közben.
Vissza az elejére Go down
A Portál

A Portál


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Jan. 17.

A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Shining Manhood luxusyacht   A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 5:59 pm

A következő pillanatban Jonathan érzi, hogy megragadja valaki a karját. Ha felpillant, egy félig oszladozó, különös ruhákba öltöztetett figurát láthat. A férfi, mert látszik, hogy férfi, testének feléről hiányzik a hús, a bőr, kilógnak csontjai. Öltözete meglepő, felsője leginkább a talár és a köpeny közötti átmenet: Nyaknál összecsatolható, ujjai nincsenek, de mint egy mellénynek, két méretes lyuk látható, ahol a kezeket ki lehet dugni. Nadrágja mintha pikkelyekből állna, és fekete csizmát visel. Az élőhalott talpra rántja Jonathant, majd megragadja a torkánál.
- Az őseidnek szüksége van rád. Neked pedig az őseidre!
Hörgi a figura, és eldobja a bűvészt, ám az nem ütközik neki a falnak, hanem eltűnik a fedélközből, majd a rémalak is semmivé válik.

//Folytatás Mythia földjén!//
Vissza az elejére Go down
A Portál

A Portál


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Jan. 17.

A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Shining Manhood luxusyacht   A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 9:34 pm

Jackson maradt az utolsó túlélő a hajón, miután Beckett nyomozó elrepült, a bűvész pedig szőrén-szálán eltűnt. Ám a következő pillanatban az egész hajó megrázkódik. Majd újból és újból. Három egymást követő robbanás brutális hangja veri fel az éjszaka csendjét. A gépházból lángok törnek elő, a fedélköz beszakad, a kormány pedig úgy repül a magasba, mintha ágyúból lőtték volna ki. Az ifjú paladinnak nincs sok ideje, két-három perc, és a hajó süllyedéséből fakadó örvény magával rántja... Menekülnie kell.
Vissza az elejére Go down
Jackson Mc'Calahan

Jackson Mc'Calahan


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2011. Jan. 18.
------------------ : ------------

Természetfeletti állapot : Paladin (1. szint)


A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Shining Manhood luxusyacht   A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 9:39 pm

Jackson mindig is jól úszott, és a partközeli vizekben könnyedén a partra tud úszni, ezért gyorsan átveti magát a korláton egy kecses fejessel, és a part felé kezd tempózni. Egy idő után visszafordul a hajó felé, hogy megnézze, hogy megy kárba egész éjszakai munkája. Dühösen a vízre csap, és vigyázva, hogy Pókmacsek a hátán kapjon levegőt, folytatja az útját a part felé.
-Kell neked egyáltalán levegő? - Kérdezi a lénytől, de az csak szisszen egyet-kettőt, és kapaszkodik. - Jólvanna, értem...
Jack a kikötőtől fél mérföldre úszik partra, kifacsarja a ruháit és a pár zsebében tartott bankót, és elindul vissza a kikötő felé, hogy értesítse a partiőrséget a Shining Manhood elsüllyedéséről. Ismeri már annyira az eljárást, hogy ilyenkor tud a vöröskereszttől szerezni pár használt ruhát. Legalább ennyi haszon legyen az estéből...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Shining Manhood luxusyacht   A Shining Manhood luxusyacht - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Shining Manhood luxusyacht
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mythia - Szétszakadó valóság :: Darkmouth Városa (IC) :: Kikötőnegyed-
Ugrás: